img 5064Usora, 27.04.2018. godine - Općinski načelnik Zvonimir Anđelić primio je danas u svom kabinetu Šefa stručnog štaba KBS "TITANIUM" Elvedina Dubravca te članove kluba Jasminu Merdić, Marijana Topalović, Hajrudina Čamdžić i Anteja Penava. Gospodin Elvedin Dubravac upoznao je načelnika sa prisutnim članovima kluba tj. natjecateljima te njihovim rezultatima u 2018. godini. Ovom prilikom Načelniku je uručen i prigodni poklon od strane kluba, a tijekom susreta govorilo se o radu kluba koji je nedavno preselio u novoopremljeni prostor za treniranje, planovima za naredni period kao i o mogućnostima unaprijeđenja podrške od strane Općine i međusobne suradnje. Načelnik je čestitao gostima na ostvarenim rezultatima, zahvalivši im posebno na ogromnoj promociji naše općine širom regiona.

KBS "TITANIUM" Usora broji oko 40 članova od kojih su njih 10 natjecatelji i reprezentativci Bosne i Hercegovine u svojim kategorijama. U prvom dijelu 2018.godine ostvareni su nastupi na sljedećim natjecanjima:

• Otvorenom Kupu BiH u Bijeljini,

Na ovim natjecanjima osvojene su ukupno 33 medalje od čega 19 zlatnih, 9 srebrenih i 5 bronzanih.

Jasmina Merdić je osvojila u ovoj godini: zlatnu medalju na Evropskom kupu u Beogradu, srebrnu medalju na Evropskom kupu u Karlovcu, Zlatnu medalju na Turkish Openu u Antaliji, takođe zlatne medalje sa Balkan Opena i Državnih prvenstava.

Marijan Topalović u ovoj godini je osvojio: zlatnu medalju na Internacionalnom kickboxing kupu „Grand Prix“, srebrnu medalju na  Turkish Openu u Antaliji i srebrenu medalju na Državnom prvenstvu.

Hajrudin Čamdžić u ovoj godini je osvojio zlatne medalje na: Evropskom kupu u Beogradu, Internacionalnom kickboxing kupu „Grand Prix“, Balkan Openu i Državnim prvenstvima.

Antej Penava u ovoj godini je osvojio : Srebrnu medalju na Turkish Openu u Antaliji, Zlatnu medalju na Državnom prvenstvu na Palama i bronzanu medalju na Državnom prvenstvu u Fojnici.