01Iza članova Karate kluba Usora uspješan je natjecateljski vikend. Proteklih dana prva ekipa nastupala je u Bratislavi na jakom međunarodnom turniru i donijela 3 brončane medalje u borbama. Druga ekipa, tj. mlade nade, nastupili su u nedjelju u Banja Luci na Bushido open - 2017. Banja Luka gdje su osvojene 4 medalje u katama. 

   


    

Na turniru u Slovačkoj, 37. Grand Prix-u Bratislava 2017.  učešće uzelo 154 ekipe iz 21 zemlje, među kojima i naša ekipa sa 7 članova. Medalje su osvojili: Ivan Kolobara (3. mjesto borbe),  Pamela Jelić (3. mjesto borbe) i Dajana Šimunović (3. mjesto borbe). 

Boje našeg kluba u Banja Luci branilo je 5 članova i to: Josipa Bodulica, Marin Bodulica, Pavlo Katić, Franjo Topalović i Ivan Topalović. Osvojili su naši mladi borci 4 medalje u katama. i to: 1 zlatnu (Ivan Topalović) i 3 bronce.

    

02 04 05 06


2 3 1

    

   

Share |